logo
Chwilka...

Atrakcje

Gospodarstwo agroturystyczne ‘’Agrochmielik’’ zapewnia swoim gościom wiele atrakcji, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Pozwoli to na kompleksowy wypoczynek, zarówno fizyczny jak i duchowy. Odwiedź nas i sprawdź, czym naprawdę jest agroturystyka.

Wypożyczalnia sprzętu wodnego i rekreacyjnego

Znajdziecie tu łódki, rower wodny, rowery górskie, sanki oraz łyżwy, czyli niezbędny sprzęt do aktywnego spędzenia wolnego czasu na łonie natury – niezależnie od pory roku.

Tereny przeznaczone do gier sportowych

Nasi goście mają dostęp do boiska trawiastego, które idealnie nadaje się do siatkówki oraz koszykówki. Zorganizujcie mecz i sprawdźcie, kto jest najlepszy!

Staw wędkarski

Profesjonalnie zarybiony staw, gdzie znajdziecie takie gatunki jak: karp, lin, amur, sum, tołpyga, czy nawet szczupak. To idealne warunki do sprawdzenia swoich umiejętności oraz bicia kolejnych rekordów łowieckich.

Biesiady i ogniska

Zawsze warto zrobić przerwę na coś smacznego – proponujemy miejsca przeznaczone do grillowania oraz zorganizowania ogniska. Zapraszamy do wspaniałej biesiady do białego rana.

Plac zabaw dla najmłodszych

Również dzieci znajdą u nas coś specjalnie dla siebie. Bezpieczny plac zabaw z huśtawkami, zjeżdżalniami, domkami oraz piaskownicami. Tu naprawdę nie ma czasu na nudę.

Zabawy zimowe

W okresie zimowym organizujemy kuligi, które są fantastyczną przygodą dla każdego.

Kuchnia

Do dyspozycji gości komfortowa kuchnia.