logo
Chwilka...

O nas

Odpocznij na łonie natury!

Agroturystyka to bardzo popularna forma wypoczynku, która polega na spędzaniu wolnego czasu w malowniczych, oddalonych od miast miejscach. Chcielibyśmy zaproponować Wam pobyt w naszym gospodarstwie, gdzie oferujemy tanie noclegi oraz liczne atrakcje.

Zapraszamy do wsi Chmielew, gdzie w ciszy i spokoju odpoczniecie od zgiełku miasta. Nasze gospodarstwo oferuje przede wszystkim ciepłą, rodzinną atmosferę oraz dostęp do wielu miejscowych rozrywek.

W okolicy znajdują się wspaniałe krajobrazy, które pozwolą poczuć bliskość z naturą, a miejscowa fauna i flora umożliwiają aktywny wypoczynek. Znajdziecie tutaj lasy oraz wiele pól i łąk, które zagwarantuję miłe spędzanie czasu. Okolica idealnie nadaje się do uprawiania sportów oraz aktywnego spędzania wolnego czasu - bieganie, piesze wędrówki, wycieczki rowerowe, nornic wal king oraz wiele, wiele innych. Lasy obfitują w grzyby, jagody, maliny, jeżyny oraz różne zioła – jest to miejsce stworzone dla osób, które lubią tę formę wypoczynku.

Poza okoliczną fauną i florą, znajdziecie również wiele atrakcji na terenie naszego gospodarstwa.

Oferujemy Państwu możliwość odprężenia się nad wodą, możliwość wypożyczenia łódki oraz rowerka wodnego to doskonała okazja dla wszystkich, którzy szukają ochłody w ciepłe dni. Również wędkarze znajdą tu coś dla siebie – profesjonalnie zarybione łowisko, które aż się prosi, aby zamoczyć nań przysłowiowego ‘’kija’’.

Na terenie gospodarstwa znajduje się altana, która umożliwia grillowanie – idealne miejsce, aby zrobić przerwę na coś smacznego. Również najmłodsi znajdą miejsce specjalnie dla siebie, czyli różne piaskownice, huśtawki oraz zjeżdżalnie, które umilą czas na świeżym powietrzu.

Nasi goście mają również dostęp do różnych dodatkowych akt racji jak stół do tenisa, bilard lub piłkarzyki. Gospodarstwo agroturystyczne ’’Agrochmelik’’ dysponuje również dużą salą, która idealnie nadaje się na wszelkie imprezy okolicznościowe,, konferencje lub po prostu, na miłe spędzenie czasu na zabawie w karaoke.

Wszystkie te elementy sprawiają, że Agrochmielik to idealne miejsce do odpoczynku na łonie natury. Tanie noclegi, ogrom atrakcji oraz wspaniała okolica sprawią pozwolą odprężyć się, zrelaksować oraz wypocząć. Przez cały pobyt towarzyszyć wam będzie natura, śpiew ptaków oraz zdrowe, świeże powietrze.

Nasze gospodarstwo agroturystyczne to miejsce jedyne w swoim rodzaju – sprawdź i przekonajcie się sami. Agrochmielik to komfortowy nocleg, liczne atrakcje oraz bliskość natury..